+38 (04744) 3-43-84
Меню

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АГРОТЕХНОЛОГІЙ»

присвячена 150-річчю академіка О. І. Душечкіна

В Уманському НУС на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства успішно пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання агротехнологій» присвячена 150-річчю академіка О.І. Душечкіна. До конференції долучилися представники вищих навчальних закладів України, наукова спільнота, аспіранти, студенти а також усі небайдужі, які прагнуть досягти розвитку в аграрному виробництві та поділитися власними практичними напрацюваннями.

Вітальне слово було надано професору Григорію ГОСПОДАРЕНКУ, який відзначив наукові звершення видатного українського вченого-агрохіміка і фізіолога рослин О. І. Душечкіна − академіка АН, заслуженого діяча науки, голови Українського відділення Всесоюзного сільськогосподарського товариства, засновника і першого директора Інституту фізіології рослин і генетики, доктора сільськогосподарських наук, професора.

В доповіді були висвітлені основні напрями наукових досліджень вченого, які охоплювали агрофізіологічні дослідження рослин, динаміку поживних речовин у ґрунті, використання мінеральних добрив, їх зберігання і застосування.

О.І. Душечкін зробив значний внесок у розвиток Уманського СГІ. У 1923 р. вчений очолював кафедру агрохімії і ґрунтознавства університету. Під його керівництвом було проведено наукові дослідження ґрунтів на Уманщині.

Глибоку зацікавленість учасників конференції викликали доповіді представників аграрного бізнесу: Костянтина ПОПОВА, Олександра КОВАЛЕНКА, Миколи ПАНЧУКА, які ґрунтувалися на їх власних виробничих дослідженнях і рекомендаціях щодо технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Олександр КОВАЛЕНКО − менеджер з розвитку продуктів компанії DSV

Костянтин ПОПОВ − менеджер з розвитку продуктів компанії Лімагрейн Україна в Черкаській області

Микола ПАНЧУК – аспірант кафедри агрохімії і ґрунтознавства

Конференція збагатила учасників новими ідеями та сприяла поглибленню співпраці між наукою і виробництвом.

Олександр СТАСІНЄВИЧ,
доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства