Вченими Уманського національного університету садівництва підготовлено навчальний посібник "Агрохімія калію"

Г.М. Господаренко, О.Д. Черно, О.В. Нікітіна. Агрохімія калію / За заг. ред. Г.М. Господаренка. Київ: ТОВ "ТРОПЕА", 2021. 264 с.

Видання вчених Уманського національного університету садівництва включає роботи з вивчення впливу доз, форм, строків застосування калійних добрив і польової сівозміни на формування калійного стану ґрунту, винесення калію врожаями, продуктивність сільськогосподарських культур.

Висвітлено історію питання, теоретичні основи живлення рослин калієм, формування калійної складової родючості ґрунтів, умови ефективного застосування калійних добрив.

Книга буде корисною науковим і науково-педагогічним працівникам, студентам і фахівцям сільськогосподарського виробництва.