+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 13 червня 2020

Методична та організаційна робота

На кафедрі агрохімії і грунтознавства читаються дисципліни "Агрохімія", "Система застосування добрив", "Грунтознавство з основами геології", "Грунтознавство", "Картографія грунтів", "Методи агрохімічних досліджень", "Бонітування і якісна оцінка грунтів", "Рекультивація земель", "Лісове грунтознавство", "Геологія з основами мінералогії", "Охорона і відновлення родючості грунтів" для студентів факультету агрономії плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання.

Андрій Тимофійович Мартинюк, доцент кафедри агрохімії і грунтознавства проводить лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Ірина Юріївна Рассадіна, старший викладач кафедри агрохімії і грунтознавства проводить  лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Безпосередньо дипломники кафедри агрохімії і ґрунтознавства проводять дослідження як у тривалому ( з 1964 р.) стаціонарному  польовому досліді кафедри, так і двох інших  стаціонарних дослідів. Експериментальні та теоретичні дослідження виконуються згідно з тематичними планами кафедри  (№ держреєстрації 0101U004495 та НТП “Родючість ґрунтів” – 03.04 МВ/30-96) Керівник дослідів професор Г.М. Господаренко.

Під час проходження практики студенти мають змогу вивчити реакцію нових сортів пшениці озимої на удобрення, беруть участь у відборі та структурному аналізі рослин пшениці озимої та ярої, ячменю ярого, тритикале, гороху, проводять необхідні обліки і спостереження за ростом і розвитку буряку цукрового, рижію, сої, кукурудзи, конюшини, а також вивчають вплив різних норм і систем удобрення в т.ч. біологічного спрямування та хімічних меліорантів на агрохімічні та агрофізичні показники ґрунту.

 

Останні новини

ДО 180-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАЛАНОВИТОГО ВЧЕНОГО-АГРАРІЯ, ПРОФЕСОРА А.Є. ЗАЙКЕВИЧАЧитати повністю

ДО 180-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАЛАНОВИТОГО ВЧЕНОГО-АГРАРІЯ, ПРОФЕСОРА А.Є. ЗАЙКЕВИЧА

В грудні 2022 р. виповнюється 180 років від дня народження видатного діяча вітчизняної аграрної науки, вченого агронома, агрохіміка, фізіолога рослин А.Є. Зайкевича. . .

Читати повністю

РАДЯТЬ НАУКА І ДОСВІДЧитати повністю

РАДЯТЬ НАУКА І ДОСВІД

Доброю традицією стало проведення семінарів-навчань для аграріїв у міжсезонний період. На один з таких семінарів, який організувала регіональна команда компанії BASF-Україна на Миколаївщині...

Читати повністю

Засідання студентського наукового гуртка кафедри агрохімії і грунтознавстваЧитати повністю

Засідання студентського наукового гуртка кафедри агрохімії і грунтознавства

На кафедрі агрохімії і ґрунтознавства відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. Повістка денна: попередній захист магістерських робіт...

Читати повністю

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ПРИСВЯЧЕНЕ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ҐРУНТІВЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ПРИСВЯЧЕНЕ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ҐРУНТІВ

Щорічно 5 грудня у міжнародна спільнота відзначає Всесвітній День ґрунтів. Ця подія об’єднує людей у світі для загальної справи ‒ захисту ґрунтів від виснаження, руйнації, деградації, а також для відтворення їх родючості...

Читати повністю

Всі новини