+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 13 червня 2020

Методична та організаційна робота

На кафедрі агрохімії і грунтознавства читаються дисципліни "Агрохімія", "Система застосування добрив", "Грунтознавство з основами геології", "Грунтознавство", "Картографія грунтів", "Методи агрохімічних досліджень", "Бонітування і якісна оцінка грунтів", "Рекультивація земель", "Лісове грунтознавство", "Геологія з основами мінералогії", "Охорона і відновлення родючості грунтів" для студентів факультету агрономії плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання.

Андрій Тимофійович Мартинюк, доцент кафедри агрохімії і грунтознавства проводить лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Ірина Юріївна Рассадіна, старший викладач кафедри агрохімії і грунтознавства проводить  лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Безпосередньо дипломники кафедри агрохімії і ґрунтознавства проводять дослідження як у тривалому ( з 1964 р.) стаціонарному  польовому досліді кафедри, так і двох інших  стаціонарних дослідів. Експериментальні та теоретичні дослідження виконуються згідно з тематичними планами кафедри  (№ держреєстрації 0101U004495 та НТП “Родючість ґрунтів” – 03.04 МВ/30-96) Керівник дослідів професор Г.М. Господаренко.

Під час проходження практики студенти мають змогу вивчити реакцію нових сортів пшениці озимої на удобрення, беруть участь у відборі та структурному аналізі рослин пшениці озимої та ярої, ячменю ярого, тритикале, гороху, проводять необхідні обліки і спостереження за ростом і розвитку буряку цукрового, рижію, сої, кукурудзи, конюшини, а також вивчають вплив різних норм і систем удобрення в т.ч. біологічного спрямування та хімічних меліорантів на агрохімічні та агрофізичні показники ґрунту.

 

Останні новини

Відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І. М. ЄремєєваЧитати повністю

Відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І. М. Єремєєва

Читати повністю

Всі новини