+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 13 червня 2020

Методична та організаційна робота

На кафедрі агрохімії і грунтознавства читаються дисципліни "Агрохімія", "Система застосування добрив", "Грунтознавство з основами геології", "Грунтознавство", "Картографія грунтів", "Методи агрохімічних досліджень", "Бонітування і якісна оцінка грунтів", "Рекультивація земель", "Лісове грунтознавство", "Геологія з основами мінералогії", "Охорона і відновлення родючості грунтів" для студентів факультету агрономії плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання.

Андрій Тимофійович Мартинюк, доцент кафедри агрохімії і грунтознавства проводить лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Ірина Юріївна Рассадіна, старший викладач кафедри агрохімії і грунтознавства проводить  лабораторно-практичне заняття з "Агрохімії"

Безпосередньо дипломники кафедри агрохімії і ґрунтознавства проводять дослідження як у тривалому ( з 1964 р.) стаціонарному  польовому досліді кафедри, так і двох інших  стаціонарних дослідів. Експериментальні та теоретичні дослідження виконуються згідно з тематичними планами кафедри  (№ держреєстрації 0101U004495 та НТП “Родючість ґрунтів” – 03.04 МВ/30-96) Керівник дослідів професор Г.М. Господаренко.

Під час проходження практики студенти мають змогу вивчити реакцію нових сортів пшениці озимої на удобрення, беруть участь у відборі та структурному аналізі рослин пшениці озимої та ярої, ячменю ярого, тритикале, гороху, проводять необхідні обліки і спостереження за ростом і розвитку буряку цукрового, рижію, сої, кукурудзи, конюшини, а також вивчають вплив різних норм і систем удобрення в т.ч. біологічного спрямування та хімічних меліорантів на агрохімічні та агрофізичні показники ґрунту.

 

Останні новини

На кафедрі агрохімії і ґрунтознавства відбулася науково-практична конференціяЧитати повністю

На кафедрі агрохімії і ґрунтознавства відбулася науково-практична конференція

20 червня в актовій залі Уманського НУС відбулась науково-практична конференція «Актуальні пріоритети сучасної аграрної науки, освіти і практики» . . .

Читати повністю

НАДЛИШКОМ УДОБРЮВАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ НЕ МОЖНА КОМПЕНСУВАТИ НЕСТАЧУ ЗНАНЬЧитати повністю

НАДЛИШКОМ УДОБРЮВАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ НЕ МОЖНА КОМПЕНСУВАТИ НЕСТАЧУ ЗНАНЬ

Вийшло п’яте перероблене та доповнене видання підручника «Агрохімія» обсягом 46 ум. друк. арк. і накладом 500 примірників, автор професор Григорій ГОСПОДАРЕНКО...

Читати повністю

ПОРТРЕТ ПРОФЕСОРА М. М. ШКВАРУКА ЗНОВУ В МУЗЕЇ ГЕОЛОГІЇ І ГРУНТОЗНАВСТВАЧитати повністю

ПОРТРЕТ ПРОФЕСОРА М. М. ШКВАРУКА ЗНОВУ В МУЗЕЇ ГЕОЛОГІЇ І ГРУНТОЗНАВСТВА

Серед видатних учених, що уславили Уманський сільськогосподарський інститут (нині Уманський національний університет садівництва), Миколі Матвійовичу Шкваруку належить особливе місце. Народився відомий учений-грунтознавець, Заслужений працівник Вищої школи Микола Шкварук. . .

Читати повністю

Всі новини