+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 23 лютого 2022

Навчально-наукова лабораторія "Оцінювання якості ґрунтів і продукції рослинництва"

Контакти

(04744) 3-43-84

вул. Інститутська, 1, корпус № 1, 2-й поверх, каб № 22

lab.soil@udau.edu.ua

Науковий керівник

Головний науковий співробітник,

доктор сільськогосподарських наук, професор,

Заслужений працівник освіти України
Господаренко Григорій Миколайович

1. Загальні положення

1.1. Навчально-наукова лабораторія «Оцінювання якості ґрунтів і продукції рослинництва», далі Лабораторія, є підрозділом, який створено в складі кафедри агрохімії і ґрунтознавства факультету агрономії Уманського НУС, і в своїй діяльності керується Законами України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями і цим Положенням.

1.2. Метою діяльності Лабораторії є:

- отримання нових знань, постановка та вирішення актуальних проблем і завдань відповідно до програм університету;

- висвітлення і поширення результатів наукового пошуку, наукових робіт;

- зв’язок з навчальним процесом, залучення науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів до вирішення важливих наукових завдань;

- виконання фундаментальних і прикладних науково-дослідних робіт для розв’язання актуальних питань у науковій та виробничій сферах за профілем кафедри;

- забезпечення інтеграції навчальної, науково-дослідної і науково-інноваційної діяльності.

Лабораторія системно створює, експериментує, апробує, освоює та зберігає наукові, науково-технічні та соціально значущі нововведення, умови їх забезпечення та впровадження.

1.3. Лабораторія здійснює свою діяльність в єдиному комплексі освітньої, науково-дослідної діяльності Уманського НУС і підпорядковується завідувачеві кафедри, декану факультету, проректору з наукової та інноваційної діяльності, ректору університету.

1.4. Положення про Лабораторію, зміни і доповнення до нього затверджуються Вченою радою.

Навчально-наукова лабораторія "Оцінювання якості ґрунтів і продукції рослинництва"

Докторант кафедри Черно О.Д. у навчально-науковій лабораторії "Оцінювання якості ґрунтів і продукції рослинництва"

              

 

Останні новини

Відкрита лекція запрошеного виробничника О. Коваленка викликала зацікавленість і жваві дискусіїЧитати повністю

Відкрита лекція запрошеного виробничника О. Коваленка викликала зацікавленість і жваві дискусії

9 квітня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр спеціальності 201 Агрономія, аспірантів і викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства з випускником факультету агрономії Уманського НУС. . .

Читати повністю

Вітаємо переможця!Читати повністю

Вітаємо переможця!

Дипломом I ступеня нагороджується Ярослав Вєремєєнко – переможець творчого конкурсу наукових робіт "Збереження родючості грунтів" (науковий керівник доцент Олена ЧЕРНО)

Читати повністю

ЯРОСЛАВ ВЄРЕМЄЄНКО – переможець Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»Читати повністю

ЯРОСЛАВ ВЄРЕМЄЄНКО – переможець Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»

26 березня 2024 року відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся заключний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу «Збереження родючості ґрунтів». . .

Читати повністю

Всі новини