Остання редакція: 09 лютого 2022

Графік самостійної роботи студентів факультету агрономії на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

НА ПОРОЗІ ПРИЙНЯТТЯ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬЧитати повністю

НА ПОРОЗІ ПРИЙНЯТТЯ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

21 березня 2024 року доценти кафедри агрохімії і ґрунтознавства Андрій МАРТИНЮК і Олександр СТАСІНЄВИЧ провели профорієнтаційні заходи для учнів закладів. . .

Читати повністю

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавстваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства

20 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри агрохімії і ґрунтознавства доцент Володимир НЕВЛАД і викладач Ліна МУСІЄНКО відвідали Любашівський ліцей. . .

Читати повністю

ВАЖЛИВІСТЬ ВИХОВНОЇ ГОДИНИ В БОРОТЬБІ З АГРЕСІЄЮ ТА НАСИЛЬСТВОМ СЕРЕД СТУДЕНТІВЧитати повністю

ВАЖЛИВІСТЬ ВИХОВНОЇ ГОДИНИ В БОРОТЬБІ З АГРЕСІЄЮ ТА НАСИЛЬСТВОМ СЕРЕД СТУДЕНТІВ

Булінг, як форма агресії та насильства, залишається серйозною проблемою у вищих навчальних закладах по всьому світу. Студентська спільнота зазнає. . .

Читати повністю

"ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО ЗАНЯТТЯ З ВИЗНАЧЕННЯ КИСЛОТНОСТІ ҐРУНТУ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ"Читати повністю

На кафедрі агрохімії і ґрунтознавства згідно з навчально-методичних рекомендацій триває процес викладання занять англійською мовою. Так, для студентів 21 мб-а групи факультету агрономії доцентом кафедри – Іриною РАССАДІНОЮ проведено лабораторне заняття з Основ агрохімії. . .