+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 14 червня 2020

Наукова та інноваційна діяльність

Експериментальною базою для проведення наукових досліджень є довготривалий стаціонарний  польовий дослід кафедри, закладений у 1964 році М.І. Делеменчуком та І.М. Карасюком за темою: „Розробити технологію збереження родючості  і раціонального використання ґрунтів Правобережного Лісостепу України”. На кафедрі існують ще два стаціонарних досліди  в яких вивчаються агрохімічна ефективність різного співвідношення мінеральних у сівозміні ( № атестату 87) та  вплив вапнування на ефективність застосування добрив ( № атестату 86).

Останні новини

ҐРУНТОВНО ПРО УДОБРЕННЯЧитати повністю

ҐРУНТОВНО ПРО УДОБРЕННЯ

Цьогоріч низькі запаси продуктивної вологи в ґрунті спонукають аграріїв удосконалити існуючі технології вирощування традиційних культур. . .

Читати повністю

НА  ВІСТРІ СУЧАСНИХ АГРОТЕХНОЛОГІЙЧитати повністю

НА ВІСТРІ СУЧАСНИХ АГРОТЕХНОЛОГІЙ

Знову традиційне оновлення агрономічних знань хліборобів із Вінницької області. Всіх цікавлять особливості застосування удобрювальних продуктів...

Читати повністю

АГРОХІМІЯ МІКРОЕЛЕМЕНТІВЧитати повністю

АГРОХІМІЯ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ

На науковій ниві знову здобутки! Вийшла у світ нова книга «АГРОХІМІЯ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ», написана професором Григорієм ГОСПОДАРЕНКОМ. . .

Читати повністю

Азотофіксація та врожайЧитати повністю

Азотофіксація та врожай

У видавництві ТОВ «ТРОПЕА» вийшла в світ монографія «СИМБІОТИЧНА АЗОТФІКСАЦІЯ ТА ВРОЖАЙ» за загальною редакцією професора Г. М. Господаренка. . .

Читати повністю

Всі новини