ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ: "CHEMICAL COMPOSITION OF PLANTS"

Нещодавно доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Ірина Рассадіна прочитала лекцію з дисципліни "Агрохімія" англійською мовою на тему "Chemical composition of plants" для студентів факультету плодоочівництва, екології та захисту рослин. Для кращого сприйняття інформації студентами лекційний матеріал був викладений за допомогою презентації.

Лекція почалася з детального розгляду біохімічної будови рослин, в якій доцент Рассадіна підкреслила роль вуглеводів, ліпідів, білків та нуклеїнових кислот. Розуміння цих компонентів є ключовим для вивчення фізіологічних процесів, що керують зростанням та розвитком рослин. Лектор докладно розглянула, як рослини поглинають та асимілюють необхідні живильні елементи з ґрунту. Вона підкреслила важливість макроелементів, таких як азот, фосфор та калій, а також мікроелементів у підтримці метаболічних процесів та загального розвитку рослин.

Завершуючи лекцію, Ірина Юріївна відкрила дискусію, під час якої студенти мали змогу ставити питання та обговорювати важливі аспекти агрохімії. Цей взаємодійний підхід дозволив збагатити лекцію додатковими практичними аспектами та взаємним обміном знаннями.