Онлайн засідання кафедри агрохімії і ґрунтознавства

06 квітня 2020 року відбулося онлайн засідання кафедри  агрохімії і ґрунтознавства

Уманського НУС .

Завдяки використанню платформи Zoom в режимі відеоконференції у засіданні взяли участь всі викладачі кафедри.

На засіданні були розглянуті питання:

1. Організації дистанційного навчання в умовах карантину (доповідали науково-педагогічні працівники кафедри);

2. Проблеми та перспективи дистанційного навчання студентів у період
карантину;

3. Виконання науково-педагогічними працівниками кафедри навчальної, методичної, організаційної та наукової роботи.

Викладачі поділилися досвідом використання різних платформ для дистанційного навчання, доповіли про навчальні результати студентів у розрізі дисциплін, які викладаються, а куратори доповіли про хід освітнього процесу в закріплених за ними академічними групами.

За підсумками засідання кафедри агрохімії і ґрунтознавства було наголошено на тому, щоб регулярно проводити дистанційну роботу зі студентами завдяки   програмам Moodle, Zoom та іншим інформаційним системам (Viber, Skype) для ефективного ведення навчального процесу, а також  підготовки звітності про результати рейтингового оцінювання наукової, громадської, спортивної та культурно-масової діяльності студентів.

Катерина Леонова, кафедра агрохімії і ґрунтознавства