+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 23 грудня 2021

Звіт про наукову діяльність за 2021 рік

14 грудня 2021 року відбулося звітування кафедр Уманського НУС з науково-дослідної роботи у дистанційному режимі на базі платформи ZOOM.

Завідувач кафедри Олена ЧЕРНО ознайомила присутніх із основними положеннями звіту про роботу кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

Було проінформовано, що у 2021 році викладачами кафедри опубліковано 2 монографії, 12 статей у фахових видання, 1 що цитується в наукометричній базі Scopus та 6 в інших виданнях України.

За звітній період викладачі брали активну участь в міжнародних конференціях, нарадах, семінарах, круглих столах і відвідали День поля «КОРТЕВА АГРІСАЄНС» (с. Громи. Черкаська обл. Вересень, 2021 р.), ТОВ «Август Україна» та ПрАТ «Зернопродукт» МХП. (Гайсин, Липень, 2021 р.)

Щодо наукової співпраці з вітчизняними та закордонними організаціями, то  викладачі кафедри є співвиконавцями проектів із ЗАТ «Nando (Литва)» та “Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation (Фінляндія – Україна – Іспанія). В січні 2021 р. за ініціативи кафедри підписано угоду про співпрацю з ННЦ «Інститутом ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» (Україна).

Підписано меморандум про співпрацю у міжнародному науковому проекті з фірмою Gamaya SA (Швейцарія).

                                                                                                                         Катерина ЛЕОНОВА, викладач-стажист