РАДЯТЬ НАУКА І ДОСВІД

Доброю традицією стало проведення семінарів-навчань для аграріїв у міжсезонний період. На один з таких семінарів, який організувала регіональна команда компанії BASF-Україна на Миколаївщині, були запрошені професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Григорій Господаренко і доцент Олександр Стасінєвич.

Нині в полях ще кипить робота (проводять основний обробіток ґрунту, нещодавно завершили сівбу озимих нішевих культур), проте аграрії Півдня України віднайшли можливість поспілкуватися в колі однодумців, поділитися досвідом господарювання та здобутками.

У заході, який відбувся в селі Мигія, взяли участь більше як 90 агровиробників з усіх районів Миколаївської області.

З презентацією про стратегію удобрення польових культур у реаліях сьогодення перед присутніми виступив Григорій Господаренко. Доповідь викликала у слухачів жвавий інтерес, дискусія продовжувалася до завершення семінару.

Аграрії вдячні усім своїм партнерам за плідно проведену зустріч, обмін досвідом є безцінним здобутком для кожного з нас. Ми прагнемо розвиватися та зростати разом.

Олександр Стасінєвич,
доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства