Цікаво і корисно про актуальні питання з агрономії

04 лютого 2021 року відбулися зустрічі аспірантів та молодих вчених Інституту з провідними вченими у галузі аграрних та біологічних наук - доктором сільськогосподарських наук, професором кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського національного університету садівництва Господаренко Григорієм Миколайовичем та доктором сільськогосподарських наук, в.о. завідувача кафедри екології та неоекології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Ачасовим Андрієм Борисовичем.

Професор Господаренко Г.М. поділився з молодими науковцями практичним досвідом з питань розроблення систем удобрення сільськогосподарських культур у різних природно-кліматичних зонах, коригування мінерального живлення сільськогосподарських культур у період вегетації з урахуванням погодно-кліматичних умов території.

Професор Ачасов А.Б. розповів про методи дистанційного зондування Землі та використання їх для моніторингу стану ґрунтового покриву, про заходи протиерозійної оптимізації агроландшафтів.

Ми щиро вдячні Григорію Миколайовичу та Андрію Борисовичу за набуті знання, практичний досвід та цінні поради!

З сайту Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського»