СТУДЕНТИ 11-А ГРУПИ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК

В час коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, студенти Уманського національного університету садівництва не залишилися осторонь і беруть активну участь у волонтерській діяльності, зокрема – плетуть маскувальні сітки на потреби захисників України. З проханням про відповідну необхідність звернулися представники громадської організації «Волонтерська допомога 4.5.0.». У відповідь на цей запит в університеті було обладнано пункт плетіння сіток, адже потрібно за досить короткий термін сплести їх чимало. Студенти факультету агрономії підхопили цю ініціативу і 8 листопада представники 11-а групи сплели 1 сітку.

Тож доєднатися до цієї важливої роботи може будь-хто, адже допомога потрібна завжди. Наша сила полягає в єдності, і кожен з нас може зробити важливий внесок, навіть працюючи у тилу, щоб досягти перемоги.

Ірина РАССАДІНА,
куратор 11-а групи