Участь викладачів кафедри агрохімії і грунтознавства у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Application of knowledge for the development of science»

З 21 по 24 лютого 2023 року у м. Стокгольм (Швеція) відбулась VII Міжнародна науково-практична конференція «Application of knowledge for the development of science».

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства  Уманського НУС доцент Ірина РАССАДІНА та викладач-стажист Ігор САДОВСЬКИЙ. За підсумками конференції у збірнику статей було опубліковані тези на тему: "YIELD OF SPRING BARLEY DEPENDING ON FEEDING WITH MINERAL NITROGEN " з присвоєнням міжнародного індексу ISBN та DOI. Учасникам конференції видано сертифікати.

Олександр СТАСІНЄВИЧ,

доцент кафедри агрохімії і грунтознавства