ПСИХОЛОГІЯ ВІДНОСИН: ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СТУДЕНТІВ 11-А ГРУПИ

28 лютого, студенти 11-а групи взяли участь у цікавому та пізнавальному заході, присвяченому темі "Психологія відносин". Захід відбувся у читальній залі бібліотеки Уманського НУС.

Студенти з різних факультетів та спеціальностей виявили живий інтерес до теми, що стосується кожного з нас – психології взаємовідносин. Лекцію для учасників підготувала та провела досвідчений практичний психолог університету, Валентина МАЗУРЕНКО, яка розкрила багато аспектів взаємодії між людьми.

Спілкуючись зі студентами, Валентина Дмитрівна наголосила на важливості емоційного інтелекту в побудові здорових відносин. Учасники заходу активно приймали участь у дискусіях, розмірковуючи про те, як враховувати іншу точку зору та вирішувати конфлікти без стресів.

Захід на тему "Психологія відносин" виявився не лише корисним, а й захоплюючим для студентів 11-а групи. Нові знання та навички, отримані під час заходу, безсумнівно, допоможуть їм у побудові успішних відносин не лише в університеті, а й у подальшому житті.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи,
куратор 11-а групи