Участь кафедри агрохімії і ґрунтознавства у конференції присвяченій «Життєвий шлях і наукові здобутки І. І. Корабльова»

10 лютого 2021 року працівниками Наукової бібліотеки Уманського НУС була проведена конференція присвячена 150-річчю від Дня народження Іполита Івановича Корабльова.

Тож всі викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС активно долучилися до заходу, який відбувся в режимі інтернет-конференції Zoom.

З вітальним словом до учасників звернулась директор Наукової бібліотеки Тетяна Кравченко, яка ознайомила з біографією відомого вченого-бджоляра світового рівня, знаного педагога, професора – Іполита Івановича Корабльова. В процесі конференції були висвітлені питання: шовківництва та бджільництва.

Під час семінару були прослухані доповіді: Медоносних культур на пасіці училища; Курси з бджільництва при Уманському училищі садівництва; Шовківництво при Уманському училищі садівництва.

Семінар виявився змістовним та досить інформативним. Учасники семінару висловлюють щиру вдячність колективу Наукової бібліотеки за цікаві доповіді.

Викладач-стажист І.С. Садовський