Я душу одягну у вишиванку

Традиційно в кожен третій четвер травня на факультеті агрономії Уманського національного університету садівництва відзначають День вишиванки. У цей день студенти та співробітники закладу одягають вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національного одягу.

Вишиванка є своєрідним, генетичним кодом,  національною гордістю, що єднає українців. Це оберіг, який об’єднує і надихає на нові перемоги. З повномасштабним вторгненням рф на територію нашої  Батьківщини мода на вишиванку досягла своєї вершини. Адже одягаючи вишивану сорочку ми  не тільки віддаємо шану традиціям, а демонструємо любов до своєї країни, патріотизм, свою незламність, віру в перемогу. Нині це свято має особливий сенс адже українці змушені відстоювати свою свободу, боротися за неї, віддаючи  життя.

Тож  одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна! Нехай рідна земля захищає вас, від усіх бід та надає сил, натхнення на нові досягнення і успіхи!

Завідувачка кафедри  агрохімії і ґрунтознавства, Олена Черно