+38 (04744) 3-43-84
Меню

МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

У Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» відбувся Міжнародний круглий стіл, присвячений Всесвітньому Дню Ґрунту 2021 (World Soil Day 2021) та з нагоди 65-річчя з дня заснування ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського».

«Зупинити засолення ґрунту, підвищити його продуктивність!» — під таким гаслом проходила цьогорічна кампанія традиційного заходу ООН, спрямованого на привертання уваги людства до важливості ґрунту в житті Землі та сприяння сталому використанню ґрунтових ресурсів.

 

У вебзустрічі взяли участь представники Глобального ґрунтового партнерства (ФАО), Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, Департаменту агропромислового розвитку та Департаменту науки й освіти Харківської ОДА, наукових державних і приватних установ, закладів вищої освіти, громадських організацій, сільськогосподарських підприємств та інші зацікавлені особи. Всього 150 учасників, серед них співробітники та дипломники кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС.

В обговоренні доповідей взяв участь професор Г. Господаренко. Він також був запрошений долучитися до авторського колективу розробників і надати пропозиції до Концепції інноваційного розвитку агрохімічного забезпечення землеробства України на період до 2030 року.

 

                                                                                                       

                                                                                                    Професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства,

                                                                                                    Григорій Господаренко