Триває робота на дослідному полі кафедри агрохімії і ґрунтознавства

На дослідному полі кафедри агрохімії  і ґрунтознавства Уманського НУС у  двох тривалих стаціонарних дослідах (атестати НААН № 87, 88) науково-педагогічні працівники та студенти-дипломники (здобувачі освітніх ступенів молодший бакалавр, бакалавр, магістр) завершили обліки, спостереження  та збирання врожаю зернових і зернобобових культур.

Експериментальні дослідження НПП виконуються за тематичними планами кафедри  згідно програм: «Збалансоване використання, прогноз і управління природним та ресурсним потенціалом агроекосистем  України»    (№ держреєстрації 0121U112521) та ПНД НААН І «Раціональне використання і стале управління ґрунтовими ресурсами, збереження родючості та здоров’я ґрунтів, захист їх від деградації». Керівник дослідів – професор Григорій Господаренко, виконавці: О. Черно,  О. Стасінєвич, І. Рассадіна,  В. Невлад,  Л. Мусієнко, І. Садовський.

Дослідне поле є одночасно й  базою проведення досліджень здобувачами наукового ступеню доктор філософії.

Під час проведення досліджень аспіранти кафедри Олександр Усатюк, Олексій Підбуртній (керівник – доцент О. Черно) успішно вирішують проблеми вдосконалення елементів технології вирощування і підвищення продуктивності кукурудзи й соняшника.

Завідувачка кафедри агрохімії і ґрунтознавства,
Олена Черно