Участь у конкурсі «Роздуми про академічну доброчесність»

Науковою бібліотекою Уманського НУС було проведено конкурс «Роздуми про академічну доброчесність»,  який було приурочений відзначенню Дня відповідальності людини та Міжнародного дня академічної доброчесності. У конкурсі взяли участь здобувачі усіх освітніх рівнів.

Роботи студентів оцінювались за наступними критеріями: самостійність  поглядів  та висновків автора;  творчий підхід до розкриття теми;  відповідність конкурсним вимогам; грамотність викладу матеріалу.  Всі есе були перевірені на плагіат.

Приємно відмітити, що серед шести факультетів всі три призових місця вибороли студенти факультету агрономії.  Учасниця конкурсу студентка 21 мб-а групи Дарина Хирна (куратор Ліна Мусієнко) нагороджена Подякою за  активну участь.

Ігор САДОВСЬКИЙ,

викладач-стажист кафедри агрохімії і грунтознавства