Лекційне заняття на тему «The role of living organisms in soil formation»

11 травня 2022 року для молодших бакалаврів зі спеціальност 201 Агрономія відбулося лекційне заняття з дисципліни «Агрогрунтознавство» на тему «The role of living organisms in soil formation», лекторка – Катерина Леонова, к. с.-г. н., старший викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

Структура лекції складалася з таких елементів: повідомлення теми лекції, постановка навчальної мети і задачі лекції, ознайомлення з планом проведення заняття, презентація основних тез лекції, підведення підсумків, відповіді на запитання та рекомендацій до виконання самостійної роботи.

На лекційному занятті було обговорено:

- основну роль мікроорганізмів у ґрунтоутворенні;

- розкладання біомаси рослинного опаду мікроорганізмами;

- рослинні формації в природі, які впливають на ґрунтоутворювальний процес, родючість ґрунту та формування його підтипів;

- участь тварин у ґрунтоутворенні, зокрема діяльність дощових червів, комах, термітів, кліщів і степових гризунів.

Проведення занять англійською мовою допоможуть здобувачам вищої освіти розвинути свої комунікативні навички англійською мовою під час навчання в університеті та в подальшій професійній діяльності.

Катерина ЛЕОНОВА,

старший викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства