Відкрите лабораторне заняття з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології»

28 вересня 2021 року на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства для студентів першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» відбулося відкрите лабораторне заняття на тему «Визначення вологості та водно-фізичних властивостей ґрунту». Проводила заняття викладач-стажист Леонова К. П.

Метою лабораторної роботи було:

-  ознайомити студентів з методикою визначення вологості ґрунту;

-  навчити визначати капілярну вологоємність ґрунту;

-  навчити визначати повну вологоємності ґрунту;

-  проаналізувати отримані результати і зробити відповідні висновки.

На занятті були присутні завідувач кафедри Олена Черно та ст. викладач Ірина Рассадіна. При обговоренні проведеного заняття зазначено, що викладач-стажист Катерина Леонова досконало володіє методикою викладання даної дисципліни. Заняття проведено в чіткій та логічній послідовності. Студенти активно залучаються до процесу дослідження навчального матеріалу, звертається особлива увагу на їх участь в обговоренні питань, що розглядалися. Було використано деякі прийоми закріплення – повторення, запитання на перевірку, розуміння, підбиття підсумків.

Олена Черно, завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства;

Ірина Рассадіна, ст. викладач