Профорієнтаційна робота

21 вересня 2017 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Христинівського району викладачі університету Прокопчук Ігор Васильович та Скуртол Світлана Дмитрівна відвідали школи І-ІІІ ступеня і поспілкувались з школярами випускових класів.

Під час проведеної зустрічі учням було повідомлено про можливість отримання вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва. Зокрема, учні дізналися про перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, переваги навчання в Уманському НУС, а також можливості проживання студентів у гуртожитку.

Школярам було роздано інформаційні буклети та листівки про переваги навчання в нашому університеті, вибір спеціальностей, міжнародну діяльність, структуру та систему підготовки фахівців, які нададуть можливість детальніше вивчити їх та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії.

Отож, бажаємо випускникам шкіл успішно здати ЗНО та не помилитись у виборі професії!!!