Зустріч викладачів і студентів кафедри агрохімії і ґрунтознавства зі стейкхолдерами

Днями до Уманського національного університету садівництва з діловим візитом завітали:  випускник факультету агрономії 1983 року, дипломник кафедри агрохімії і ґрунтознавства,  академік-секретар відділення землеробства, меліорації і механізації Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук, академік Віктор Камінський  та випускник факультету агрономії, засновник і керівник агрофірми «Ольгопіль» Вінницької області, кандидат с.-г. наук, повний кавалер орденів «За заслуги» Павло Каленич.

Стейкхолдери освітніх програм з підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 Агрономія поділились своїм науковим і виробничим досвідом зі студентами-магістрами  та  розповіли  про досягнення колективів, які вони очолюють.

Відвідавши кафедру агрохімії і ґрунтознавства, академік Віктор Камінський  вручив  рідкісну карту ґрунтів України, а відомий  меценат Павло Каленич подарував інтерактивну навчальну дошку. Ці подарунки значно допоможуть в якісній підготовці студентів освітніх ступенів молодший балакавр, бакалавр, магістр.

Стейкхолдери висловили бажання сприяти практичній підготовці студентів та надавати їм можливість проходження виробничої практики у господарствах власної мережі.

Олена ЧЕРНО,

завідувачка кафедри агрохімії і ґрунтознавства,