Вдалий старт

До Дня фізичної культури і спорту цього року були приурочені змагання за «Кубок декана», які проводяться вже п’ятий рік поспіль. У змаганнях взяли участь студенти першого курсу факультету агрономії, які продемонстрували високий рівень командної роботи, спортивної майстерності і активності. Здебільшого такі змагання згуртовують колектив і дають можливість збільшити коло друзів. В результаті запеклої боротьби 1 місце посіла команда 11-а групи куратором якої є Ірина Рассадіна, старший викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства. Бажаємо студентам не зупинятися на досягнутому і здобувати нові перемоги.

Катерина Леонова, викладач-стажист кафедри агрохімії і ґрунтознавства