Тісна співпраця зі стейкхолдерами

Днями відбулася зустріч викладачів кафедри агрохімії і грунтознавства та здобувачів усіх рівнів  вищої освіти факультету агрономії з  Олександром Коваленком –  стейкхолдером, менеджером з розвитку продуктів ТОВ "DSV-Україна". На запрошення викладачів та студентів Олександр Коваленко провів відкриту лекцію на тему: «Особливості вирощування ріпаку озимого в умовах вегетаційного періоду 2022–2023 рр.» та коротко ознайомив з історією встановлення компанії ТОВ "DSV-Україна".

Цікавою була інформація про перспективи селекції озимого ріпаку, прогнозу вирощування культури, особливості осіннього розвитку його вирощування та хімічного захисту.

В свою чергу Олександр Коваленко висловив готовність забезпечити студентам проходження виробничої практики в умовах ТОВ "DSV-Україна".

Зустріч була корисною та цікавою, як для викладачів так і студентів факультету агрономії.

Ігор САДОВСЬКИЙ,
викладач-стажист кафедри агрохімії і грунтознавства