День знань і традиційна посвята у студенти!!!

1 вересня  в Уманському національному університеті садівництва традиційно відбулася посвята першокурсників у студенти. Бажаємо всім гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, бути цілісними особистостями, професіоналами і лідерами.

Окрім цього, на площі університету була організована виставка-презентація освітньо-професійних здобутків кафедр, факультетів і підрозділів університету, в якій, зокрема,  брали участь викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства. На виставці були представлені мінерали, корисні копалини, ґрунтотворчі породи, які знаходяться в геологічному музеї кафедри, патенти, свідоцтва, підручники і посібники.

Катерина Леонова, викладач-стажист кафедри агрохімії і ґрунтознавства