АГРОХІМІЧНА ГРАМОТНІСТЬ

За участі агрономів і керівників підрозділів у м. Ставище Київської області у круглому столі на тему «Застосування удобрювальних продуктів у весняний період» взяв участь професор Григорій ГОСПОДАРЕНКО. Він виступив з доповіддю про особливості застосування азотних добрив на посівах озимих зернових культур і ріпаку, звернув увагу на доцільності застосування сірчаних добрив, доцільності завчасного внесення карбаміду і КАС. Було рекомендовано особливу увагу звернути на рядкове внесення добрив, особливо фосфорних. Учасників зібрання також цікавили питання ефективності вапнування, доцільності сидеральних парів у регіоні, ефективності позакореневих підживлень макро- й мікроелементами. Приємно, що серед учасників круглого столу були й випускники нашого університету. Вони з вдячністю згадують роки навчання на факультеті агрономії.