Учать у засіданні круглого столу «Інновації в агросекторі та розвиток громад: зв'язок та спільні завдання»

3 лютого 2023 року викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства та здобувачі ОР магістр, взяли учать у засіданні круглого столу, який був проведений на базі Наукової бібліотеки Уманського НУС з серії заходів, присвячених інноваціям в управлінні земельними ресурсами на тему «Інновації в агросекторі та розвиток громад: зв'язок та спільні завдання».

Ініціатором проведення заходу виступила компанія Culver Aviation. Обговорення розпочалося з вступного слова керівника відділу продажів Дениса Судики.

Учасники обговорили питання управління земельними ресурсами як спільного виклику для фермерських господарств, територіальних громад та закладів вищої освіти, а також роль авіамоніторингу в їх вирішенні. Цей захід став першим в рамках запланованої серії круглих столів, присвячених ефективному управлінню земельними ресурсами за допомогою інноваційних ресурсів.

Ігор Садовський,
викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства