На засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 44.053.048 відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Вячеслава Калантиря

1 березня 2024 р. в Уманському національному університеті садівництва відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради СВР ДФ 74.844.022 на якому відбувся публічний захист дисертації  на здобуття наукового ступеня доктора філософії випускника аспірантури Вячеслава Калантиря галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Здобувач успішно захистив дисертацію «Формування продуктивності пшениці твердої озимої за різного удобрення у Правобережному Лісостепу України», виконану під керівництвом доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС, Заслуженого працівника освіти України Григорія Господаренка.

Голова спеціалізованої вченої ради – доктор с.-г. наук, професор Сергій Полторецький.

Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач відділу агрохімічних досліджень, Інституту  біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України Вадим Іваніна та докторка сільськогосподарських наук, професорка кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету Леся Карпук.

Рецензенти: доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва Ярослав Рябовол та кандидат с.-г. наук, доцент, завідувачка кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського національного університету садівництва Олена Черно.

Члени разової спеціалізованої ради висловилися за актуальність обраної теми дослідження і одностайно проголосували за присудження Вячеславу Калантирю ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Вітаємо здобувача та наукового керівника з успішним захистом, а кафедру агрохімії і ґрунтознавства з науковим набутком!