Викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства взяли участь у вебінарі «Інновації європейського проєкту FARMWISE»

Викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства долучилися до вебінару «Інновації європейського проєкту FARMWISE для сталого управління водними та ґрунтовими ресурсами у сільському господарстві», який організовано Національним науковим центром «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» в рамках програми ГОРИЗОНТ Європа.

У заході взяли участь близько 150 учасників. Основною темою вебінару були інноваційні підходи до управління водними та ґрунтовими ресурсами, які розробляються в рамках європейського проєкту FARMWISE. Цей проєкт спрямований на створення інтелектуальних систем для сільського господарства, що дозволяють оптимізувати використання води та добрив, знижувати негативний вплив на навколишнє середовище, а також підвищувати ефективність аграрного виробництва.

Викладачі кафедри мали можливість ознайомитися з передовими практиками і новими технологіями, які можуть бути впроваджені в навчальні програми для підготовки фахівців у сфері сільського господарства. Учасники обговорили перспективи використання штучного інтелекту, цифрових інструментів для моніторингу ґрунту та водних ресурсів, а також інші інноваційні рішення, які можуть сприяти розвитку екологічно чистого та високоефективного сільського господарства.