Вітаємо з успішним захистом дисертації !
![](assets/cache/images/320x-img-3c6ed136e97a8f6a8d2b2a485eff2d8e-v.657.jpeg)
Вітаємо викладача-стажиста кафедри агрохімії і ґрунтознавства Бойка Василя Петровича з успішним захистом дисертації і присудженям звання кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.04 - агрохімія та його наукового керівника доктора сільськогосподарських наук, професора Господаренка Григорія Миколайовича.
Зичимо подальших наукових успіхів!!!
Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства