Вітаємо з днем народження кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри агрохімії і ґрунтознавства Мартинюка Андрія Тимофійовича!!!

Шановний Андрій Тимофійович!!!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, любові від рідних та близьких, добра і достатку, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях. Нехай Ваша творча енергія, життєлюбність та професіоналізм і надалі супроводжують Вас у житті, а Ваша особиста людська доброта, відкритість, толерантність та прагнення прийти на допомогу ніколи не вичерпуються!

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства