Вітаємо з ювілеєм старшого лаборанта кафедри Ярошевич Нелю Василівну!!!

Цими днями виповнюється ювілейна дата від дня народження старшому лаборанту кафедри агрохімії і ґрунтознавства Ярошевич Нелі Василівні.

Шановна Неля Василівна, Ваш життєвий і трудовий шлях понад 45 років тісно пов'язаний з нашою Альма-Матер  – Уманським національним університетом садівництва, який Ви  успішно закінчили і вже в 1974 році працювали лаборантом за госпдоговірною тематикою кафедри фізіології рослин і мікробіології. З 1978 року по даний час  Ви лаборант, а згодом працюєте і старшим лаборантом кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

За цей час ви досконало оволоділи підготовкою і методами агрохімічного аналізу, зажди готові надати допомогу викладачам і студентам у навчальному процесі. Ви заслужено користуєтесь повагою і любов’ю серед колег кафедри.

Щиро бажаємо Вам, Неля Василівна, міцного здоров’я, благополуччя, близьким і рідним, успіхів у благородній справі підготовки молодих фахівців.

18.09.2021 р.

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства

Уманського НУС