ПОРАДИ ДО ЧАСУ

У круглому столі за участі керівників господарств і агрономів Вінницької області на тему «Особливості застосування удобрювальних продуктів напровесні під зернові й технічні культури» взяв участь професор Григорій ГОСПОДАРЕНКО. Крім традиційних підходів до управління живленням цих культур, більш детально було розглянуто питання особливостей доз, форм, строків і способів застосування азотних добрив, удобрювальних продуктів за рядкового і локального внесення. Учасників зібрання також цікавили питання післядії різних видів добрив, особливості та доцільності сівби покривних культур у регіоні, ефективності фоліарних підживлень. Серед учасників круглого столу були й випускники нашого навчального закладу. Вони з вдячністю згадують роки проведені в стінах АЛЬМА МАТЕР. Приємно було чути, що діти випускників минулих років також вчилися, або навчаються на факультеті агрономії Уманського НУС. Захід відбувся 07.01.2024 на теренах Вінниччини.