Плідна зустріч аспірантів та молодих вчених "Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського" з Господаренко Г.М.

11 серпня 2020 року відбулася зустріч аспірантів та молодих вчених "Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського" з доктором сільськогосподарських наук, заслуженим працівником освіти України, досвідченим вченим у галузі агрохімії, професором кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського національного університету садівництва Господаренко Григорієм Миколайовичем. Провідний вчений прочитав лекцію та поділився практичним досвідом з питань систем удобрення сільськогосподарських культур у різних природно-кліматичних зонах. Особливу увагу було приділено ґрунтовій та рослинній діагностиці живлення рослин, розрахунку доз добрив, коригування мінерального живлення рослин у період вегетації з урахуванням погодних умов, особливостям систем удобрення окремих сільськогосподарських культур.