Online засідання кафедри агрохімії і ґрунтознавства

10 листопада 2020 року відбулося онлайн засідання кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського національного університету садівництва в режимі відеоконференції. Засідання проходило завдяки використанню програмного забезпечення Zoom. У засіданні взяли участь всі викладачі кафедри.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Затвердження звітів НПП про науково-дослідну роботу за 2020 рік.
  2. Про порядок здачі здобувачами ступеня вищої освіти магістр денної та заочної форм навчання кваліфікаційних робіт на плагіат.
  3. Про готовність дипломників кафедри до захисту дипломних робіт перед ЕК.

В ході засідання викладачі доповіли про навчальні результати студентів з дисциплін, які викладаються на кафедрі, а куратори доповіли про хід освітнього процесу в закріплених за ними академічними групами.

Завідувач кафедри, доцент Олена Черно наголосила про дотримання карантинних заходів в умовах пандемії, обов'язкову здачу наукових звітів, про навчальний процес, який необхідно регулярно проводити в дистанційному режимі пріоритетними програмними засобам Moodle, Zoom.