Виховна година «Свято поля, хліба і душі»

18 листопада студенти та викладачі факультету агрономії взяли участь у виховній годині «Свято поля, хліба і душі», присвяченій Дню працівника сільського господарства, яку організувала Наукова бібліотека Уманського національного університету садівництва під керівництвом її директора Тетяни Кравченко. Модератором заходу була бібліотекар Оксана Борейчук.

Зустріч відбулася в online-форматі на платформі Zoom. До конференції також долучилися студенти під керівництвом кураторів викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

Завідувачка музею історії університету  Оксана Свистун виступила з доповіддю на тему: «Студентство 20 – 30 років ХХ століття Уманського сільськогосподарського технікуму», а  бібліотекар першої категорії  Оксана Борейчук  –  з  лекцією: «Агрикультурна робота в Уманському сільськогосподарському технікумі».

Захід супроводжувався мультимедійними презентаціями і був дуже цікавим та змістовним.