День поля в смт Дослідницьке

15 вересня 2016 року співробітники кафедри агрохімії і грунтознавства відвідали в смт Дослідницьке День поля, який проводився спільно з Німецько-Українським Аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) і Державною науковою установою "Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого" (УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого).

На дослідних полігонах відвідувачі Дня поля мали змогу побачити, зокрема, застосування сучасної сільськогосподарської техніки у різних умовах, а саме:

- обробіток грунту по стерні (компанії CASE IH, HORSCH, LEMKEN та інші);

- тестова ділянка для обприскувачів (компанії BERTHOUD, APACHE; HORSCH, LEMKEN, CASE IH, LECHLER);

- збирання врожаю цукрових буряків технікою HOLMER;

- збирання врожаю комбайнами фірм CLAAS та CASE IH;

- виробники посівного матеріалу LIMAGRAIN, NORIKA, STRUBE, NPZ та SOJEWIY WIK продемонструють сорти таких культур як соя, кукурудза, цукрові буряки, ріпак, соняшник та картопля;

- німецький заклад Школа Дойла Нінбург (DEULA Nienburg) разом з фірмою CLAAS проведуть дослідження сили тяги за допомогою AXION 850.