Продовжуємо профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами

Днями в рамках профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Монастирищенської міської ради доцент  кафедри  агрохімії і ґрунтознавства факультету агрономії Уманського НУС Олександр Стасінєвич зустрівся з учнями Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі викладач ознайомив учнів випускового класу з правилами прийому вступної компанії у 2023 році, розповів про спеціальності, які можна здобути, навчаючись в Уманському НУС, роздав рекламні буклети та відповів на низку запитань, які цікавили майбутніх абітурієнтів.

Для проведення озеленення шкільної території в рамках весняного проекту «Україна майбутнього», кафедра агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС передала саджанці багаторічних декоративних рослин.

Дякуємо директорці Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Г. В.  Сироті за допомогу в проведені профорієнтаційної роботи та плідну співпрацю.

Доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства,
Олександр СТАСІНЄВИЧ