Участь викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства в урочистому вшануванні пам'яті Героїв України

14.10.2022 р. з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства факультету агрономії Уманського НУС, взяли участь в урочистому вшануванні пам'яті Героїв України, які у різні часи  ціною власного життя захищали незалежність  та суверенітет нашої держави. Традиційно захід розпочався з виконання гімну України. Учасники заходу вшанували пам'ять захисників України усіх поколінь спільним молебнем та покладанням квітів до пам'ятного меморіалу.

Безмежно вдячні  нашим героям, усім хто пришвидшує українську Перемогу, захищаючи Батьківщину на всіх фронтах. Слава Україні! Слава нації!

Ігор Садовський, викладач-стажист