Зустріч викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства з майбутніми абітурієнтами

Профорієнтаційна робота з учнями – це один із аспектів виховної роботи, що направлений на підготовку учнів до свідомого вибору професії. Нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри Олена Черно, Ірина Рассадіна та Василь Бойко побували у закріплених районах, де зустрілись з випускниками Любашівської загально-освітньої школи-гімназії та школи №2 I-III ступенів, Йосипівської, Благовіщенської загально-освітніх шкіл I-III ступенів. Під час зустрічі викладачі ознайомили випускників з правилами прийому вступної компанії у 2021 році, розповіли про переваги навчання в Уманському НУС, роздали рекламні буклети та відповіли на низку запитань, які цікавили майбутніх студентів.

Василь Бойко,
викладач-стажист