Вітаємо з днем народження доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри агрохімії і ґрунтознавства Господаренка Григорія Миколайовича!

Шановний Григорію Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження! Ваш багаторічний досвід, професіоналізм і наполеглива праця дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег, аспірантів, студентів. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї!

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства

Бажаємо здоров'я міцного,

Та миру і щастя безкраю,

Усього найкращого щиро бажаєм.

Щоб серце щодня зігрівало тепло,

Щоб завжди в душі панувало добро,

Краси і наснаги, здоров'я без ліку,

І дового-довгого щедрого віку!

Многая літа!