Завершився захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 201 "Агрономія"

З 11 по 18 грудня 2020 року відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 201 "Агрономія" денної форми навчання.

Магістерські кваліфікаційні роботи дипломників попередньо були розглянуті на засіданні кафедри агрохімії і ґрунтознавства та допущені до захисту перед екзаменаційною комісією. Магістранти плідно співпрацювали з науковими керівниками, що підтверджує отримані позитивні  результати 11 захищених магістерських кваліфікаційних робіт.

Під час захисту студенти показали свій фаховий рівень, вміння робити аргументовані висновки та підтверджувати матеріали фактичними даними.

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства вітає магістрів з успішним завершенням навчання в Уманському НУС і бажає міцного здоровя, професійного зростання та успіху!

Катерина Леонова, викладач-стажист кафедри агрохімії і ґрунтознавства