АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИРОБНИЦТВА УДОБРЮВАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ

Професор Григорій Господаренко взяв участь у засіданні бюро Президії НААН України «Інноваційні технології створення і застосування органо-мінеральних біоактивних добрив у системах землеробства». В обговоренні доповіді завідувача відділу агрохімії ННЦ «Інститут землеробства НААН С. Е. Дегодюка він зазначив актуальність проведення досліджень зі створення композицій органо-мінеральних біоактивних добрив, встановлення їх агроекологічної ефективності та розроблення технологічних ліній виробництва. Їх застосування сприятиме комплексному відновленню родючості ґрунтів, у тому числі і в районах, що потрапили в зону бойових дій. Зауважив на необхідності проведення широкої презентацію розроблених інноваційних технологій виробництва ОБД на основі місцевих відновлюваних ресурсів для активізації їхнього впровадження та адаптації до сировинної бази агровиробників. Це відповідатиме програмі Європейського зеленого курсу та кліматичної політики України.

Олександр СТАСІНЄВИЧ,
доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства