18.04.2016
Відбувся попередній розгляд кандидатської дисертації  Лисянського О.Л.Читати повністю

Відбувся попередній розгляд кандидатської дисертації Лисянського О.Л.

На кафедрі агрохімії і ґрунтознавства 15 квітня 2016 року об 1315 год. в 36 аудиторії відбулося засідання фахового семінару „Агробіотехнології та родючість ґрунтів”.

30.03.2016
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської наукової конференції,  присвяченої 125-річчю від дня народження  професора В.Л. СимиренкаЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка

Секція працювала 30–31 березня 2016 року і була присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка.

30.03.2016
Вітання переможця!Читати повністю

Вітання переможця!

Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Агрономія».

12.03.2016
Радять наука і досвідЧитати повністю

Радять наука і досвід

Відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедр агрохімії і ґрунтознавства та загального землеробства з керівниками і фахівцями агропромислових формувань Вінницької, Житомирської, Кіровоградської і Черкаської областей.

03.03.2016
Виробничий семінар «Особливості застосування добрив на прикладі СТОВ «Верхнячка-Агро»Читати повністю

Викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства провели виїзний виробничий семінар «Особливості застосування добрив на прикладі СТОВ «Верхнячка-Агро», яке є лідером сільського господарства України в галузі рослинництва та вирізняється високою культурою землеробства і веденням тваринницької галузі на сучасному технологічному рівні.