+38 (04744) 3-43-84
Меню
Остання редакція: 14 червня 2020

Наукова та інноваційна діяльність

Експериментальною базою для проведення наукових досліджень є довготривалий стаціонарний  польовий дослід кафедри, закладений у 1964 році М.І. Делеменчуком та І.М. Карасюком за темою: „Розробити технологію збереження родючості  і раціонального використання ґрунтів Правобережного Лісостепу України”. На кафедрі існують ще два стаціонарних досліди  в яких вивчаються агрохімічна ефективність різного співвідношення мінеральних у сівозміні ( № атестату 87) та  вплив вапнування на ефективність застосування добрив ( № атестату 86).

Останні новини

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УНІВЕРСИТЕТУЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

З 15 до 20 квітня 2024 року в Університеті проходив День відкритих дверей, в якому активну участь взяли науково-педагогічні працівники кафедри агрохімії і грунтознавства...

Читати повністю

Відкрита лекція запрошеного виробничника О. Коваленка викликала зацікавленість і жваві дискусіїЧитати повністю

Відкрита лекція запрошеного виробничника О. Коваленка викликала зацікавленість і жваві дискусії

9 квітня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр спеціальності 201 Агрономія, аспірантів і викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства з випускником факультету агрономії Уманського НУС. . .

Читати повністю

Вітаємо переможця!Читати повністю

Вітаємо переможця!

Дипломом I ступеня нагороджується Ярослав Вєремєєнко – переможець творчого конкурсу наукових робіт "Збереження родючості грунтів" (науковий керівник доцент Олена ЧЕРНО)

Читати повністю

Всі новини