Відкрита лекція запрошеного виробничника О. Коваленка викликала зацікавленість і жваві дискусії

9 квітня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр спеціальності 201 Агрономія,  аспірантів і викладачів кафедри агрохімії і ґрунтознавства з випускником факультету агрономії Уманського НУС, стейкхолдером, менеджером з розвитку продуктів ТОВ "DSV-Україна" Олександром Коваленком, який провів відкриту лекцію на тему: «Технологія вирощування сої».

В межах оголошеної теми, актуальність якої є беззаперечною, лектор надав цікаву інформацію про виробництво, перспективи, особливості вирощування  даної культури в різних ґрунтово-кліматичних зонах України й інших країнах світу. Відкрита лекція запрошеного виробничника викликала велику зацікавленість і жваві дискусії. Присутні на лекції студенти різних освітніх рівнів, аспіранти, викладачі високо оцінили професіоналізм О. Коваленка.

В свою чергу Олександр Коваленко висловив готовність забезпечити студентам проходження виробничої практики в умовах ТОВ "DSV-Україна".

Зустріч була корисною і цікавою як для викладачів, так і студентів факультету агрономії.

Олена Черно,
завідувачка кафедри агрохімії і ґрунтознавства