Вибори студентського самоврядування

На факультеті агрономії відбулося пряме таємне голосування до ради студентського самоврядування.  Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування було обрано новий склад студради з таких студентів: Вадима Коновалова, Руслана Прокопенка , Богдана Варича, Ігоря Васюти, Антоніни Коханової , Євгена Пухіря , Олега Плескача, Владислава Величка, Владислава Головатюка, Анни Дяченко, Богдана Рибоньки, Павла Школьного.

Головою ради студентського самоврядування одноголосно було обрано студентку 32-аг групи Антоніну Коханову.

Новий склад ради студентського самоврядування  факультету має багато планів на майбутнє, які дозволять підвищити рейтинг факультету, активізувати та урізноманітнити студентське життя, а також будуть сприяти  формуванню у студентів активної громадянської та життєвої позиції, високої правової культури.

Бажаємо оновленому студентському активу плідної праці, цікавих задумок та досягнення поставлених цілей!