Дружній візит

В рамках проведення ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти з дружнім візитом з Волинської області на кафедру завітали студенти Горохівського коледжу Львівського національного агарного університету Майко Назар, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Федюк Анна та Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького Власюк Катерина на чолі з керівником делегації, заступником директора з виховної роботи Світланою Білик.

Для поважних гостей завідувач кафедри Володимир Невлад розповів історію кафедри, а доцент Андрій Мартинюк представив Музейну кімнату геології і ґрунтознавства. Студенти навчальних закладів Волинської області з цікавістю ознайомилися з колекціями кристалів, мінералів і гірських порід та монолітами найбільш поширених ґрунтів Лісостепової зони України.

На згадку про зустріч ми обмінялися подарунками і сувенірами.