Всеукраїнська студентська наукова конференція

Працювала секція 5–6 квітня 2017 року яка приурочена 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

В роботі секції взяли участь 37 студенти, а також аспіранти та викладачі кафедри. Слід відмітити, досить актуальні і цікаві доповіді які зробили студент 52-АМ групи Мельниченко Іван Демянович, під керівництвом Невлада В.І. про вплив різних норм азотних добрив на урожайність і якість зерна сої, а також студент 52-АМ групи Коцюба О.О., під керівництвом доцента Стасінєвича О.Ю. про умови вирощування та врожайність кукурудзи за різних доз удобрення на чорноземі опідзоленому, та студента 51-АС групи Киричок І.О., під керівництвом доцента Мартинюка А.Т. про формування врожайності та якості коренеплодів буряку цукрового за різних норм мінеральних добрив, а також інші доповіді, які були не менш змістовні та цікаві.